Зміцнюється співпраця з тваринниками

IMG_0812

           Нещодавно на базі ПАТ Племзавод «Степовий», що в селі Заповітне   Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, відбувся зональний семінар на тему «Як ефективно збільшити надої та зменшити витрати при виробництві молока», організований Українською корпорацією «Тваринпрпом» та Департаментом агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації.

            У учасників  заходу —  керівників і технологів господарств, шо спеціалізуються на виробництві  молока,  представників фірм, обслуговуючих тваринницьку  галузь та науковців, великий інтерес   викликав виступ Валерія  Алексєєва — директора ТОВ «Астіон Груп» на тему «Сіно, сінаж і силос з люцерни — важливі складові раціону високопродуктивних корів».

            Принагідно  зазначити, що  в останній рік-два серед тваринників країни широкого  розголосу та  високої оцінки  набуває діяльність ТОВ «Астіон Груп», як ексклюзивного представника в  Україні   всесвітньовідомої  групи  компаній АDDСОN (АДДКОН), що спеціалізується на виробництві і постачанні засобів    для заготівлі сіна, сінажу та силосу якісних консервантів, які відповідають екологічним  вимогам.

            Так, у 2016 році зазначене товариство брало активну участь  заготівлі сіна, сінажу з бобових, злакових трав і різнотрав’я та кукурудзяного силосу  у низці господарствах Вінницької,  Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської, Харківської,   Хмельницької, Черкаської та  Чернігівської  областей, використовуючи для консервації  препарат Кофаіл. Аналіз проб, зроблений незалежною європейською лабораторією, підтвердив  значно вищу якість і харчову цінність  кормів, заготовлених із  використанням Кофасілу у порівнянні з аналогами препаратів інших фірм.

             Важливо, що ТОВ «Астіон груп», розраховуючи на довготривалу  співпрацю, не менше ніж самі господарства, зацікавлене  у заготівлі  якісних кормів. З цією метою спеціалісти товариства    беруть безпосередню учать у кормозаготівлі, разом з фахівцями підприємств, дбаючи про  дотримання технології заготівлі сінажу та силосу.

             Керівники підприємств – партнерів ТОВ «Астіон Груп»  переконались, що  співпраця з товариством – важлива передумова  успіху тваринництва.